PERKANTIEMS VEIDRODŽIUS

Pateikiame pagrindinę, aktualią informaciją norintiems užsisakyti mūsų gamybos veidrodį su apšvietimu ar be apšvietimo. Kiekvienas pirkėjas privalo perskaityti šią skiltį, kad susipažintų su bendra informacija ir sąlygomis. Jei bendravimo metu neaptariamos kai kurios techninės detalės, galite perskaityti čia.

Svarbi informacija: garantija yra suteikiama elektros komponentams 2 metams, pats veidrodis lieka kliento atsakomybėje ir jo būklė priklauso nuo jo priežiūros. Rekomenduojame veidrodžius valyti tik su jiems skirtais valikliais, nenaudoti agresyvių priemonių. Dėl transportavimo pažeidimų, tik gavus prekę, privalu iškart apžiūrėti ir pastebėjus defektus informuoti per 24 valandas - vėliau pretenzijos nepriimamos. Pagal individualius matmenis pagaminti veidrodžiai, negrąžinami.

VEIDRODŽIO PRIEŽIŪRA
SVARBI INFORMACIJA

Veidrodis atlieka savo paskirtį tada, kai jis yra švarus. Deja, būtent tai yra problema, nes daugelis gamintojų neįtraukia veidrodžio valymo priemonių į savo veidrodžių priežiūros instrukcijas. Pagrindinė priežastis yra korozija veidrodžio kraštuose apačioje. Taip atsitinka dėl to, kad valymo skystis bėgdamas žemyn patenka ant sidabro dangos ir paveikia ją iš apačios. To galima išvengti naudojant specialius veidrodžiams skirtus valiklius, ne stiklui, o būtent veidrodžiams. Visada atidžiai rinkitės veidrodžių valiklius, neieškokite mažos kainos, kad išsaugotumėte veidrodžio dangą nepažeistą.

veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

GAMINIO KONSTRUKCIJA
SVARBI INFORMACIJA

Šviečiančių veidrodžių gamyboje neieškome pigiausių sprendimų, mums svarbu kokybė ir gaminio patikimumas. Veidrodžiai yra pilnai sukomplektuoti. 
Visi gaminiai yra komplektuojami be papildomų jungiklių.

 • Stiklas 4 mm, pagal EU standartus paklaida 2 mm.
 • Veidrodžio atstumas nuo sienos 20 mm, bendras storis 26 mm.
 • Veidrodžio korpusas montuojamas perimetru.
 • LED komponentai uždengti matiniu užbaigiamuoju dangteliu.
 • LED 9,6W/m su 2835 tipo diodais (1m - 1150 lm, 120 led/m).
 • Veidrodžio laikikliai korpuse, 2-4 vnt. tvirtinami ant varžtelių.
 • Dekoratyviniai rėmeliai iš MDF, dažant poliuretaniniais dažais.
 • Visi veidrodžiai neturi jungiklių (papildomas pasirinkimas).

VEIDRODŽIO APDIRBIMAS
SVARBI INFORMACIJA

1. Veidrodžių gamybai naudojama žaliava – išimtinai tik „AGC“ veidrodis MNGE. Tai veidrodis neturintis savyje švino, vario, kadmio – ekologiškas, eksploatacijos metu į aplinką neišskiriami sunkieji metalai.

2. Atsparumas korozijai – nėra besioksiduojančių metalų – korozija keletą kartų lėtesnė nei bet kurio kito veidrodžio.

3. Briaunos apdorojimas – kokybiška įranga, dvipusis apdirbimas leidžia iki minimumo sumažinti paklaidas, bei išlaikyti gaminio standartą ir maksimaliai tiksliai apdoroti patį veidrodžio dangos paviršiaus kraštą, kas irgi stabdo koroziją. Lyginant su kitu analogišku, tačiau prasčiau apdirbtu veidrodžiu – atsparumas korozijai iki 4 kartų didesnis.

KOKĮ VEIDRODĮ RINKTIS?

Norint išsirinkti jums labiausiai tinkamą veidrodį reikia pasidaryti paruošiamuosius darbus. Viską aptarkite su interjero dizaineriu ar šeimos nariais :).  Mes galime pasiūlyti įvairių tipų veidrodžius:

 • Veidrodis su LED apšvietimu iš nugarėlės.
 • Veidrodis su LED apšvietimu per matines linijas.
 • Veidrodinė daiktadėžė voniai ar prieškambariui.
 • Pakabinami dekoratyviniai veidrodžiai.
 • Įprastas klijuojamas veidrodis.

LED apšvietimui reikalingas elektros įvadas ir numatytas jungiklis, arba jungiklį sumontuosime veidrodyje..

KAIP PARUOŠTI VIETĄ?

Jei norite veidrodžio su apšvietimu, tuomet jums reikės numatyti elektros įvadą toje vietoje kur bus veidrodis. Rekomenduojama laidą iškišti veidrodžio kabėjimo vietoje, kad laidas būtų už veidrodžio, Tokiu atveju nereikės maskuoti laido. Laidas turi pasislėpti 15 cm nuo veidržio krašto, kad pilnai užsidengtų.

Rekomenduojame numatyti jungiklį sienoje, dėl naudojimo patogumo ir platesnių galimybių. 

Rekomenduojame niekada netaupyti ir visą vonios kambario sieną klijuoti plytelėmis (ar tikrai sutaupysite nenupirkę 2 kv. m. plytelių?). Palikite nišą ar vietą be plytelių tik tada jei toje vietoje klijuosite įprastą veridrodį.