SIŪLOMI VEIDRODŽIAI

ŠVIEČIANTYS VEIDRODŽIAI

Populiariausias gaminys, veidrodžiai su LED apšvietimu, techninė specifikacija, kainos ir kita aktuali informacija pirkėjams. Pagaminsime bet kokį gaminį jūsų namų jaukumui.

SUŽINOTI DAUGIAU

Didieji  XXL VEIDRODŽIAI

Didieji XXL veidrodžiai vizualiai didina erdvę ir suteikia interjerui neįtikėtino žavesio,  jaukumo įspūdį. Netgi maža ir tamsi patalpa atrodys didesnė ir šviesesnė, jei joje bus veidrodžių.

PUSMĖNULIAI VEIDRODŽIAI

 Prabangiai atrodantys mūsų gaminiai, tai pusmėnuliai veidrodžiai, jie sukuria romantišką ir paslaptingą atmosferą, sušvelnina interjerą ir suteikia šiuolaikiškumo bet kokiai erdvei.

  SUŽINOTI DAUGIAU  

NESTANDARTINIAI GAMINIAI

Neradote ko ieškote? Atsiųskite savo viziją, o mūsų komanda pasitengs įgyvendinti visus Jūsų norus.  Pasisemti idėjų galite peržvelgę mūsų galeriją.                                                                    

SUŽINOTI DAUGIAU

INTERJERO VEIDRODŽIAI

Turime ir standartinių veidrodžių seriją su minimalistiniais juodais, baltais ar auksiniais rėmeliais. Apvalūs, stačiakampiai, arkos ar apvalinti. Šie veidrodžiai be apšvietimo.

  SUŽINOTI DAUGIAU  

VEIDRODINĖS LED  SPINTELĖS

Unikalus sprendimas, norintiems modernumą suderinti su funkcionalumu. Ši spintelė pavers Jūsų vonios kambarį originaliu ir išskirtiniu.          

Informacija ruošiama

PIRKĖJO ATMINTINĖ

Pagrindinė informacija užsakant veidrodžius

Visa bendra techninė informacija apie veidrodžius su LED apšvietimu. Prieš užsisakant gaminį rekomenduojame perskaityti, kad nekiltų papildomų neaiškumų. Jei nerasite aktualios informacijos, kreipkitės, atsakysime. Garantinis ir po garantinis aptarnavimas, gaminio komplektacija ir papildomi komponentai.

>> Skaityti visą informaciją