SIŪLOMI VEIDRODŽIAI

VEIDRODŽIŲ SIENELĖS

Kompozicijos įvairių formų, raštų, matmenų ir spalvų, su prabangiais rėmeliais ir be jų. Viso gaminio pagrindinė esmė, kad pagaminus veidrodį, nereikės papildomų resursų ir išlaidų.

SUŽINOTI DAUGIAU

ŠVIEČIANTYS VEIDRODŽIAI

Populiariausias gaminys, veidrodžiai su LED apšvietimu, techninė specifikacija, kainos ir kita aktuali informacija pirkėjams. Pagaminsime bet kokį gaminį jūsų namų jaukumui.

INTERJERO VEIDRODŽIAI

Turime ir standartinių veidrodžių seriją su minimalistiniais juodais, baltais ar auksiniais rėmeliais. Apvalūs, stačiakampiai, arkos ar apvalinti. Šie veidrodžiai be apšvietimo.

  SUŽINOTI DAUGIAU  

ŠVIEČIANTYS LAIKRODŽIAI

Šviečiantys laikrodžiai interjere naujiena rinkoje. Neriboto diametro laikrodis ne tik rodo laiką, bet ir suteikia subtilumo interjere. Apšvietimas išryškins sieną ir palydės natį.

SUŽINOTI DAUGIAU

MAKIAŽO VEIDRODŽIAI

Gaminame vienus iš populiariausių makiažo veidrodžių pasaulyje. Tai yra šviečiančių veidrodžių klasika. Pasaulyje jie žinomi kaip "Hollywood" tipo veidrodžiais.

  SUŽINOTI DAUGIAU  

VEIDRODŽIŲ RĖMINIMAS

Pagaminsime reikiamų matmenų veidrodį su jūsų išsirinktu ar suprojektuotu rėmu. Gali būti įvairių atspalvių ir tipų, pradedant nuo minimalistinių ir baigiant prabangiais klasikiniais.

Informacija ruošiama

PIRKĖJO ATMINTINĖ

Pagrindinė informacija užsakant veidrodžius

Visa bendra techninė informacija apie veidrodžius su LED apšvietimu. Prieš užsisakant gaminį rekomenduojame perskaityti, kad nekiltų papildomų neaiškumų. Jei nerasite aktualios informacijos, kreipkitės, atsakysime. Garantinis ir po garantinis aptarnavimas, gaminio komplektacija ir papildomi komponentai.

>> Skaityti visą informaciją