GALIMI VEIDRODŽIŲ TIPAI

Visi gaminiai gali būti gaminami pasirinkus kito atspalvio veidrodį. Be įprasto veidrodžio dažniausiai naudojami dviejų tipų, tai pilkai tonuoto ir bronzos atspalvio veidrodžiai. Jie tinka interjero akcentui ir prabangai sukurti, kai pagrindinė funkcija nėra tiesioginė. Šių atspalvių veidrodžiai suteikia kitokį pojūtį ir svarbiausiai tai yra moraliai nesenstantis pasirinkimas, kurie niekada nepraranda savo vertės.

Šalia esančiame paveikslėlyje matysite skirtumą tarp visų veidrodžių atspalvių, tai padės lengviau priimti sprendimą, koks veidrodis jums yra gražesnis.

VEIDRODŽIO ATSPALVIO PASIRINKIMAS

1. SKAIDRUS
STANDARTINIS VEIDRODIS

2. GRAFITAS
PILKAI TONUOTAS


3. BRONZA
BRONZOS ATSPALVIS


Svarbi informacija: garantija yra suteikiama elektros komponentams 2 metams, pats veidrodis lieka kliento atsakomybėje ir jo būklė priklauso nuo jo priežiūros, rekomenduojame veidrodžius valyti tik su jiems skirtais valikliais, nenaudoti agresyvių priemonių. Tik gavus prekę privalu iškart apžiūrėti ir pastebėjus defektus informuoti per 24 valandas - vėliau pretenzijos nepriimamos.

KOKĮ VEIDRODĮ RINKTIS?

Norint išsirinkti jums labiausiai tinkamą veidrodį reikia pradėti nuo to, kur ir kokiu tikslus bus naudojamas veidrodis. Jei reikia tiesioginės funkcijos ar erdvės didinimo pojūčio, tuomet pravartu rinktis standartinio tipo veidrodį, jo funkcija atspindėti atvaizdą. Jei norite akcentuoti ir suteikti įpatingo žavesio ar prabangos rinkitės pilkai tonuotą arba bronzos atspalvio veidrodžius. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų požiūro, koks jums labiau tinka ir patinka. Taip pat pagal interjero formuojamus tiklsus ir uždavinius.

Jei veidrodžius renkatės su apšvietimu reikalingas elektros įvadas ir numatytas jungiklis, arba jungiklį sumontuosime veidrodyje, kaip papildomą funkciją.

KAIP PARUOŠTI VIETĄ?

Jei jūsų pasirinkimas intejrero veidrodis, tuomet nieko papildomo nereikia ruoštis, tiesiog kabiname arba pastatote ten kur pageidaujate (priklauso nuo veidrodžio tipo).

Jei norite veidrodžio su apšvietimu, tuomet jums reikės numatyti elektros įvadą toje vietoje kur bus veidrodis. Rekomenduojama laidą iškišti veidrodžio kabėjimo vietoje, kad laidas būtų už veidrodžio. Tokiu atveju nereikės maskuoti laido. Laidas turi pasislėpti 15 cm nuo veidrodžio krašto, kad pilnai užsidengtų.

Rekomenduojame numatyti jungiklį sienoje, dėl naudojimo patogumo ir platesnių galimybių.