PERKANTIEMS VEIDRODŽIUS - SUTARTIS

Pateikiame pagrindinę, aktualią informaciją norintiems užsisakyti mūsų gamybos veidrodį su apšvietimu ar be apšvietimo. Kiekvienas pirkėjas privalo perskaityti šią skiltį, kad susipažintu su bendra informacija ir sąlygomis. Jei bendravimo metu neaptariami kai kurios techninės detalės, galite susipažinti čia.

Svarbi informacija: garantija yra suteikiama elektros komponentams 2 metams, pats veidrodis lieka kliento atsakomybėje ir jo būklė priklauso nuo jo priežiūros. Rekomenduojame veidrodžius valyti tik su jiems skirtais valikliais, nenaudoti agresyvių priemonių. Dėl transportavimo pažeidimų, tik gavus prekę, privalu iškart apžiūrėti ir pastebėjus defektus informuoti per 24 valandas - vėliau pretenzijos nepriimamos. Veidrodžiams su rėmeliais galima 1cm paklaida. Pagal individualius matmenis pagaminti veidrodžiai, negrąžinami.

VEIDRODŽIO PRIEŽIŪRA
SVARBI INFORMACIJA

Veidrodis atlieka savo paskirtį tik tada kai jis yra švarus. Deja, būtent tai yra problema, nes daugelis gamintojų neįtraukia veidrodžio valymo priemonių į savo veidrodžių priežiūros instrukcijas. Pagrindinė priežastis yra korozija veidrodžio kraštuose apačioje. Taip atsitinka dėl to, kad valymo skystis bėgdamas žemyn patenka ant sidabro dangos ir paveikia ją iš apačios. To galima išvengti naudojant specialius veidrodžiams skirtus valiklius, ne stiklui, o būtent veidrodžiams. Visada atidžiai rinkitės veidrodžių valiklius neieškokite mažos kainos, kad išsaugotumėte veidrodžio dangą nepažeistą.

veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

GAMINIO KONSTRUKCIJA
SVARBI INFORMACIJA

Šviečiančių veidrodžių gamyboje neieškome pigiausių sprendimų, mums svarbu kokybė ir gaminio patikimumas. Veidrodžiai yra pilnai sukomplektuoti.
Visi gaminiai yra komplektuojami be papildomų jungiklių.

 • Stiklas 4 mm, pagal EU standartus paklaida 2 mm.
 • Veidrodžio atstumas nuo sienos 20 mm, bendras storis 26 mm.
 • Veidrodžio korpusas montuojamas perimetru.
 • LED komponentai uždengti matintu užbaigiamuoju dangteliu.
 • LED 9,6W/m su 2835 LED diodais (1m - 1050 lm, 120 led/m).
 • Veidrodžio laikikliai korpuse, 2 vnt. tvirtinami ant varžtelių.
 • Dekoratyviniai rėmeliai iš MDF, dažant poliuretaniniais dažais.
 • Visi veidrodžiai neturi jungiklių (papildomas pasirinkimas).

VEIDRODŽIO APDIRBIMAS
SVARBI INFORMACIJA

1. Veidrodžių gamybai naudojama žaliava – išimtinai tik „AGC“ veidrodis MNGE. Tai veidrodis neturintis savyje švino, vario, kadmio – ekologiškas, eksploatacijos metu į aplinką neišskiriami sunkieji metalai.

2. Atsparumas korozijai – nėra besioksiduojančių metalų – korozija keletą kartų lėtesnė nei bet kurio kito veidrodžio.

3. Briaunos apdorojimas – kokybiška įranga, dvipusis apdirbimas leidžia iki minimumo sumažinti paklaidas, bei išlaikyti gaminio standartą ir maksimaliai tiksliai apdoroti patį veidrodžio dangos paviršiaus kraštą, kas irgi stabdo koroziją. Lyginant su kitu analogišku, tačiau prasčiau apdirbtu veidrodžiu –atsparumas korozijai iki 4 kartų didesnis.

GAMYBOS PROCESAS
SVARBI INFORMACIJA

Visi gaminiai ruošiami 30 dienų (tikslintis užsakant) nuo užsakymo dienos. Kadangi nevykdome masinės gamybos ir dėl individualių poreikių kiekvienas veidrodis projektuojamas atskirai.

 • Aptariami veidrodžio techniniai parametrai;
 • Parengiamas maketas - projektas;
 • Pjaunamas veidrodis, matinamas.
 • Gaminamas korpusas ir dekoratyvinis rėmelis;
 • Korpuso ir rėmelio dažymo darbai;
 • Surinkimas;
 • LED komponentų ir laikiklių sumontavimas;
 • Veidrodžio valymas - pakavimas.

JUNGIKLIO MONTAVIMAS
PAPILDOMAS PASIRINKIMAS

Prie kiekvieno veidrodžio galime komplektuoti jungiklį, Jis gali būti sensorinis palietus stiklą, nuo rankos mosto, neprisilietus prie pačio veidrodžio ir bevielis - nuotolinis.veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

>> Plačiau apie jungiklius

ŠVIESOS ATSPALVIS
PASIRENKAMA UŽSAKANT

Mūsų gaminamuose veidrodžiuose galite standartiškai pasirinkti šviesos spalvą:

 3000K - šilta balta (gelsva šviesa)*
 4000K - neutraliai balta (dienos šviesa)*
 6500K - šaltai balta (melsva šviesa)*

*3000K suteikia jaukumo ir poilsio atmosferą, romantiką.
*4000K suteikia aiškumą, šviesą

*6500K suteikia akcentą, išryškiną sieną ar veidrodį. 

KOKĮ VEIDRODĮ RINKTIS?

Norint išsirinkti jums labiausiai tinkamą veidrodį reikia pasidaryti paruošiamuosius darbus. Viską aptarkite su interjero dizaineriu ar šeimos nariais :).  Mes galime pasiūlyti įvairių tipų veidrodžius:

 • Veidrodis su LED apšvietimu iš nugarėlės.
 • Veidrodis su LED apšvietimu per matines linijas.
 • Veidrodinė daiktadėžė voniai ar prieškambariui.
 • Pakabinami dekoratyviniai veidrodžiai.
 • Įprastas klijuojamas veidrodis.

LED apšvietimui reikalingas elektros įvadas ir numatytas jungiklis, arba jungiklį sumontuosime veidrodyje.

KAIP PARUOŠTI VIETĄ?

Jei norite veidrodžio su apšvietimu, tuomet jums reikės numatyti elektros įvadą toje vietoje kur bus veidrodis. Rekomenduojama laidą iškišti veidrodžio kabėjimo vietoje, kad laidas būtų už veidrodžio, Tokiu atveju nereikės maskuoti laido. Laidas turi pasislėpti 15 cm nuo veidrodžio krašto, kad pilnai užsidengtų. Prieš montuodami veidrodį gerai nuvalykite nugarinę pusę, nuo pakavimo gali likti plėvelės likučių.

Rekomenduojame numatyti jungiklį sienoje, dėl naudojimo patogumo ir platesnių galimybių. 

Rekomenduojame niekada netaupyti ir visą vonios kambario sieną klijuoti plytelėmis (ar tikrai sutaupysite nenupirkę 2 kv. m. plytelių?). Palikite nišą ar vietą be plytelių tik tada jei toje vietoje klijuosite įprastą veidrodį.