Mūsų gaminami veidrodžiai yra montuojami standartiniais būdais.  Veidrodyje gali būti sumontuotas kelių tipų laikikliai:

1 - Korpuse įtvirtintas pakabinimo laikiklis, kuris kabinamas su dviem varžtais įsukant tiesiog į sieną.
2 - Veidrodžio korpuse yra sumontuotas aliuminis profilis, kuris leidžia pakabinti gaminį ant tvirtinimo plokštelių sienoje ir centruoti (stumdyti horizontaliai).
3 - Kai veidrodis yra be apšvietimo ir su dekoratyviniu rėmeliu naudojame klijuojamus pakabinimo elementus, arba pastatomus stovus.

veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

1. TVIRTINIMAS LAIKIKLIAIS
Veidrodis tvirtinamas varžtais

Šis tvirtinimas yra pagrindinis ir dažniausiai naudojamas mūsų gaminiuose. Jums tereikia įsukti du varžtus tokiu atstumu, kokiu yra laikikliai veidrodžio korpuse.veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

2. TVIRTINIMAS PLOKŠTELE
Veidrodis tvirtinamas plokštele

Šis tvirtinimas naudojamas tuomet, kaip veidrodis yra didelių gabaritų ir yra didesnio svorio. Taip pat naudojama tuo atveju, kaip veidrodis turi būti pakabintas prie pat lubų.veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba

3. LIPNUS TVIRTINIMAS
Veidrodis tvirtinamas laikikliais

Klijuojamas tvirtinimas naudojamas veidrodžiams be apšvietimo, su dekoratyviniais rėmeliais, šios pakabinimo sistemos privalumas, veidrodis glaudžiasi prie pat sienos.

veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžio gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodžių gamyba


MONTAVIMO INSTRUKCIJA

1. Prieš montuodami veidrodį išpakuokite iš apsauginės plėvelės ir minkštų kraštų.  .

2.  Apžiūrėkite ar veidrodis nėra pažeistas, įskilęs, įbrėžtas ar kitaip apgadintas. Jei apgadinimus pastebėsite jau sumontavus gaminį, mes laikysime, kad apgadinimai atsirado montavimo metu.

3. Išpakavus veidrodį iš gamyklinių apsaugų draudžiama statyti ant grindų laminato, betono, bet kokio tipo plytelių dagos ar baldinės LMDP plokštės. Rekomenduojame statyti ant briaunos padėjus polistireną, medinę lentelę ar ekstruzinį polistireną.

4. Jei pastebėjote tvirtinimo laikiklių pažeidimus ar nepritvirtintas dalis, veidrodį kabinti griežtai draudžiama, nedelsiant informuokite gamybą.

5. Mažo gabarito veidrodis tvirtinamas dviejuose taškuose, didelio gabarito veidrodis keturiuose.

6. Veidrodį privaloma tvirtinti visose vietose, kurios yra numatytos korpuse.  Prieš montuodami veidrodį su šviečiančia linija- gerai nuvalykite nugarinę pusę, nuo pakavimo gali likti plėvelės likučių.

7. Neprisiimsime atsakomybės už neteisingai sumontuotą veidrodį:

a. Veidrodis pakabintas ne visose tvirtinimo vietose
b. Veidrodžio laikikliai perdirbti savarankiškai
c. Veidrodis priklijuotas prie sienos
d. Veidrodis pakabintas ne ant metalinio laikiklio, bet ant medinės (MDF) korpuso briaunos.
e. Veidrodžio laikikliai sienoje pritvirtinti be įvorių, kurios užtikriną tinkamą atstumą tarp laikiklio senoje ir laikiklio korpuse.

8. Tvirtinimo varžtai parenkami, pagal sienos konstrukciją ir dangos tipą, tai įvertina specialistas atliekantis kabinimo darbus.

9. Elektros pajungimą gali atlikti tik specialistas turintis kompetenciją. Veidrodis jungiamas į bendrą elektros tinklą ~230V.

10. Gaminys pajungiamas ir eksploatuojamas pagal bendrus elektros saugos ir naudojimo principus.