VEIDRODŽIŲ SIENELĖS

Veidrodis24 pristato ypatingą gaminį, veidrodžių kompozicijas. Mes sujungėme tris pagrindinius elementus į vieną.
1. Tai visus žavinčios klasikinės veidrodinės plytelės.
2. Panaikiname meistrų poreikį dėl paruošiamųjų ir klijavimo darbų.
3. Neįtikėtinai žemą gaminio kainą už aukščiausios kokybės rezultatą.

2022 metų naujieną, veidrodžių kompozicijos. Jas sudaro keletas sudedamųjų dalių, kurių dėka, turėsite itin prabangų interjero dekorą ir tuo pačiu akcentą. Išskirtiniai prabangos gaminiai dabar gali būti visuose namuose.

Kompozicijos įvairių formų, raštų, matmenų ir spalvų, su prabangiais rėmeliais ir be jų. Viso gaminio pagrindinė esmė, kad pagaminus veidrodį, nereikės papildomų resursų ir išlaidų, kad jis puoštų jūsų erdvės.

KOMPOZICIJŲ DERINIAI

Mūsų gaminamos veidrodžių kompozicijos (mozaikos) gali būti įvairių raštų, formų ir dydžių, bet visuomet rekomenduojame rinktis iš standartinių pozicijų. Mozaika susideda iš kelių ar keletos veidrodžių sumontuotų ant specialaus korpuso, kuriame yra įmontuoti pakabinimo elementai. Įprastos mozaikos veidrodis yra standartinėmis šlifuotomis briaunomis, dekoruota mozaika su papildomai dekoro elementais veidrodžio sujungimo taškuose.

Klasikinė mozaika daugiausiai susidomėjimo sulaukęs gaminys, veidrodžio briaunos yra su nuožulnomis, kurios suteikia klasikinės prabangos, estetikos ir užbaigtumo.

01. Įprasta mozaika

Veidrodžių kompozicijos yra sudarytos iš keleto veidrodžių dalių, tai suteikia išskirtinumo ir unikalumo.  Gali būti pastatomos ir pakabinamos, mozaika montuojama ant balto arba juodo pagrindo.


02. Dekoruota mozaika

Šios kompozicijos sudarytos taip pat iš keleto veidrodžių dalių. Veidrodžio sujungimo vietos dekoruotos papildomais elementais.  Gali būti pastatomos ir pakabinamos, mozaika montuojama ant balto arba juodo pagrindo.


03. Klasikinė mozaika

Didžiausią dėmesį sulaukęs gaminys. Klasikinė kompozicija kurios veidrodžių elementai yra apdirbti išskirtiniu būdu, su nuožulnomis. Gali būti pastatomos ir pakabinamos, mozaika montuojama ant balto arba juodo pagrindo.


VEIDRODŽIO ATSPALVIO PASIRINKIMAS

1. SKAIDRUS
STANDARTINIS VEIDRODIS

2. GRAFITAS
PILKAI TONUOTAS


3. BRONZA
BRONZOS ATSPALVIS


KOMPOZICIJOS PAVYZDŽIAI

veidrodis, vonios veidrodis, veidrodžių gamyba, veidrodžio pjovimas, veidrodžiai, LED veidrodžiai, LED veidrodis, veidrodis voniai, veidrodis su apšvietimu, veidrodis voniai, veidrodinės plytelės